Racksis® ile Tanışın


Deneyim düşüncenin, düşünce ise eylemin çocuğudur. Deneyimlerin toplamı bir yolculuğa benzetilirse eğer başarı; bir varış noktası değil, bir yolculuktur.

.
1997 yılında Kocaeli Pano® markasıyla elektrik panosu üreten olan Kocaeli Kaya Elektromekanik gelişen bilişim teknolojileri ile birlikte, üstün kalite ile yüksek teknoloji koruyucusu Racksis® marka modüler Rack Kabinet ürünleri ile projelerinizde çözümler sunmaktadır.
Son teknoloji Routerlar, Serverlar ve Data Transfer Sistemleri, Network çözümleri, data storage sistemleri kurulumu, oldukça yoğun emek ve enerji gerektirir. Üstelik konumlanan veri havuzunun güvenliği ve kolay ulaşılabilirliği vazgeçilmezdir. Racksis® Rack Kabinetler, kullanılan ekipmanın güvenliğini maksimum seviyede sağlar.
12.000 m2 üretim tesisimizde işlevsellik ve modern dizayn odağa alınarak mühendis ekibimizce tasarlanan ürünleri; özel bir yazılım ile donatılmış CNC büküm tezgahımızla, malzemenin cinsine ve türüne göre, ergonomik, profesyonel tasarımlar yapıyoruz. Elektrostatik toz boya ve fırınlama işlemleri uygulandıktan sonra kullanıma hazır hale getiriyoruz.
Rack Kabin ve yan ürünlerde en çok tercih edilen marka ve çözüm ortağı olmak vizyonumuzu; sektörde uluslararası kalite standartlarıyla, müşteri ihtiyaçlarına uygun ve güvenilir ürünleri dünya pazarlarına sunmak misyonumuzu oluşturur.
2002’de başlayan imalat sürecimize, 2015’ten itibaren bilişim teknolojileri ve network altyapı sektörünü de dahil ettik. Veri güvenliği ve transfer sistemleri için özel tasarlanmış rack kabinetler ve yardımcı ekipmanları üretimimizle projelere katma değer katıyoruz.
Racksis® Rack Kabinetler uluslararası IEC & EN standartlarına uygunluk sağlamasının yanında, TS EN 61587-1 and ISO 9001:2008, OHSAS 18001 standartlarını da sağlamaktadır.
Raflar, fan grupları ve diğer aksesuarlar ile mükemmel optimizasyon sağlar ve aktif ve pasif endüstriyel havalandırma, verimli enerji tüketimi ve kullanıcı dostu yapı kontrolünü mükemmel sağlar.
Racksis® IP20, IP55 ve IP66 güvenlik çalışma alanları, iç ve dış mekanlarda tek ve çift duvarlı, açık alan kabinleri, yasal gereklilikler altında kazalara karşı önlem alan tüm gereklilikleri yerine getirir.
Racksis® Rack Kabinetlerinin temel prensibi, veri havuzu güvenliği ve kullanıcılara kolay erişim, maksimum güvenlik sağlamak için temel prensipleridir. Veri deposu güvenliği ve kullanıcıların kolay erişimi, özen gösterilen diğer faktörlerdir.
Racksis® Rack Kabinetlerin ”Yerli Üretim” olmakla birlikte, yerli üretimi ve pazarlamayı desteklemekteyiz. Tüm çalışanlarımızla birlikte özen ve ayrıntılar üzerinde çalışmak, genel prensiplerimizin ana noktasını oluşturur. Satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerimizle, tercih edilen marka olmaktan gurur duyuyoruz.


Başarı, çalışmanın yanında farklı gerekliliklere sahiptir. Sadelik, odaklanma, cesaret ve mükemmellik ilkelerine sahip olan firmaların, başarılarında iş ortakları oluyoruz.
Kocaeli Kaya Elektromekanik tarafından tasarlanan, üretilen ve monte edilen bileşenlerin, yine bizim tarafımızdan performans, güvenilirlik ve maliyetlerini optimize ediyoruz.
Racksis olarak, Amerika ve Avrupa’daki lokasyonlarda operasyonlarını inovasyon ve gerçek değerle birleştirilmiş, yüksek teknoloji üretim çözümleri sunuyoruz.* Web sitesinde gördüğünüz çizimler ve resimler, aksesuarlara sahip olabilir.
* Kocaeli Kaya Elektromekanik ilgili standartlara göre haber vermeksizin ürünleri değiştirme hakkına sahiptir.
* Tüm fikri ve sınai haklar hakları Kocaeli Kaya Elektromekanik’e aittir.
* Bu sitenin tamamını veya bir kısmını izinsiz olarak kullanmak yasaktır.